Skateboard Party 3

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Maple Media LLC.

Skateboard Party 3 indir. Spor Oyunu kategorisindeki bu uygulama Android (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Skateboard party 3 uygulama indir, akıllı cihazlarınıza kaykay deneyimini getiriyor. Yüksek kaliteli ve heyecan dolu anlar yaşamak için Skateboard Party 3 mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınıza indirin, kaykayınızı kapın ve kaykay pistindeki yerinizi alın. Paten parkları, şehir sokakları ve daha fazlası dahil olmak üzere tamamen benzersiz 8 mekanda, yeni püf noktaları öğrenin ve kaykay becerilerinizi geliştirin.Gelişmiş oyun görselleri üzerine kurulan Skateboard Party 3 aksiyon oyununda çoklu oyunu modunu kullanarak diğer kaykay arkadaşlarınız ile macera dolu anlar yaşamaya hazır olun.

Tüm dünyada kaykay sporunu profesyonel bir şekilde yapan oyuncular ile bir araya gelerek liderlik tahtında onlara meydan okuyun. 70'in üzerinde hedefleri ve başarıları tamamlayın, profesyonel kaykaycı ünvanını elde edin ve uğurlu kaykayınızı havalı vitesler ile yükseltin. Ruhsatlı kaykay markalarıyla kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı, tahtalarınızı, kamyonlarınızı ve tekerleklerinizi özelleştirin. Yeni ögelerinin ve kaykay mekanlarının kilidini açmak için 70'in üzerinde başarı ve seviye hedefini tamamlamanız gerekiyor.

Daha iyi hileler yapmak ve daha yüksek puanlar elde etmek için favori kaykayınızı seçerek pistteki yerinizi alın. Oyunda tek başınıza yer almamak için arkadaşlarınızı davet edin. Birlikte kaykay mücadelesi yaşayın, onlara meydan okuyarak kaykay kralının kim olduğunu gösterin. Gelişmiş 16 kaykaycı arasından seçim yapın ve favori kaykay ekipmanınızı belirleyerek her birini tercihinize göre özelleştirin. Tüm oyun becerilerinizi sergilemek ve bu alanda ustalaşmak için yüzlerce ekstrem kombinasyonu gerekiyor. Şehrin sokakalarında çılgınca bir eğlence içerisinde gezmek için kendinizi bu muhteşem kay kay oyunu ile ödüllendirin.

Bu kombinasyonları kazanmak için 40'tan fazla benzersiz hile sizi bekliyor. Oyuna başlarken hangi hileleri kullanmak istediğinizi belirleyin. Yeni eğitici ögeleri değerlendirin ve etkileyici hareketler yaparak ilerleyin. Yaptığınız her hareket doğrultusunda çeşitli puanlar kazanacaksınız. Kazandığınız puanlar ile kaykayınızı geliştirecek çeşitli öğeler elde edeceksiniz. Kendi düğme düzeninizi yapılandırmak için tamamen özelleştirilebilir kontrol sistemini geliştirin. Sağ veya sol elle kontrol modunu kullanın, bir kontrol ön ayarı seçin veya kendinizinkini yaratın. Kaykay ile belirlediğiniz mekanın sokaklarında heyecan dolu anlar yaşamanın tadını çıkaracaksınız.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Skateboard Party 3 indir